Novinky

Nová letní kolekce spodního prádla od značky I.D.Sarrieri

Kaskádový tyl a jemné květy Chantilly krajky vytvářejí vizi naprosté romantiky v krajině zázraků divů. Staňte se ztělesněním nebeské bohatosti v této zastávce, skvělé noci nebo dne.

Nová kolekce podzim / zima 2018

Butik ALTA představuje novou kolekci podzim/zima 2018, která pracuje s moderními barevnými vlnkami, pruhy a objemem.

Trendy v oblasti spodního prádla s butikem Alta

Spodní prádlo je jakási naše druhá kůže, praktická a zároveň neuvěřitelně sexy. A jaké že spodní prádlo je trendem letošního roku? Především nové tvary a prostorné košíčky s důrazem na větší pohodlí při nošení. Novým materiálům a barevným odstínům se meze nekladou. Mezi materiály vyhrávají ty, které diskrétně tvarují postavu a zajišťují optimální pohodu, a to i v blížících se horkých dnech.

Z butiku Alta rovnou na pláž

Nad hlavou modré nebe a rozpálené slunce, před sebou azurové moře valící k nohám zpěněnou vodu. Odpočinek na lehátku a bronzově opálená pokožka, vůně oleje na kůži a mezi prsty si prosíváte jemná zrnka horkého písku. Taky jste se alespoň v mysli rázem přenesli na ty nejkrásnější pláže Vašich oblíbených destinací? Chystáte se na dovolenou k moři?.

Ferdinandhof - secesní perla Karlových Varů

Přelom 19. a 20. století byl pro Karlovy Vary zlatým věkem. Vznikla tehdy současná podoba centra města plného secesních domů, které lázeňští hosté obdivují dodnes. Mezi nimi vyniká novotou vonící apart-hotel Ferdinandhof otevřený po nákladné rekonstrukci letos na jaře.