Novinky

Trendy v oblasti spodního prádla s butikem Alta

Spodní prádlo je jakási naše druhá kůže, praktická a zároveň neuvěřitelně sexy. A jaké že spodní prádlo je trendem letošního roku? Především nové tvary a prostorné košíčky s důrazem na větší pohodlí při nošení. Novým materiálům a barevným odstínům se meze nekladou. Mezi materiály vyhrávají ty, které diskrétně tvarují postavu a zajišťují optimální pohodu, a to i v blížících se horkých dnech.

Kolikrát se Vám stalo, že jste si oblékla svršek, kde ramínka od podprsenky byly nežádoucí? Letošním trendem jsou též podprsenky s odepínacími multifunkčními ramínky, které Vám padnou jako šité na míru.

S výběrem dokonale padnoucího a kvalitního spodního prádla, oděvů a přepychových šatů z přírodních materiálů se obraťte na odborníky luxusního butiku Alta. Zákazník zde najde výrobky z těch nejluxusnějších materiálů, jako je hedvábí a kašmír, kabelky pak z hadí kůže a peněženky z  rejnočí kůže. Široký sortiment nabízených značek spodního prádla I.D. Sarrieri, Wacoal, Maison Lejaby, Marjolaine a Christie’s a klasické konfekce Fabiana Filippi a Issa uspokojí nejednoho náročného zákazníka. V tomto dvoupatrovém luxusním butiku Alta se stanete silnou, elegantní a sexy ženou, která ví, co se nosí…

I.D. Sarrieri

Je sofistikovaná značka spodního prádla, kterou nosí i módní ikony Naomi Campbell, Kate Moss, Rihanna, Katie Holmes, či dokonce Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge Catherine. Spodní prádlo I.D. Sarrieri oblékají i holywoodské hvězdy ve filmu, jako například velmi úspěšný snímek Ďábel nosí Pradu.

Krajka, hedvábí, satén, vše od nejvěhlasnějších výrobců, a krystalické elementy od Swarovski se snoubí v dokonale padnoucím luxusním spodním prádle. Pocit smyslnosti v šatech, krátkých šatech, podprsenkách a spodním prádle, to je I.D. Sarrieri.

Wacoal

Je předním výrobcem spodního prádla ve Francii. Hra stínů, transparentnost, sexy krajka, to je typický rukopis Wacoal, který vyzdvihuje svůdnost každé ženy, která v tomto prádle získá přirozenou přitažlivost a krásu. Vybírejte ze tří variant: FASHION, BODY DESIGN a INVISIBLE. Protože je to jen Vaše volba mezi elegancí v pastelových barvách, zeštíhlením až o 2 cm, a přiléhavostí prádla perfekt fit s vysokou elasticitou.

Wacoal přichází s neuvěřitelně trendy kolekcí jaro/léto zaměřenou na něžné růžové odstíny s romantickou něhou, s důrazem na dynamiku mědi, pozvolna postupující k létu s akcentem na třešňovou červeň, šeď zatahujícího se letního nebe a temnou hloubku fialové.