Novinky

Z butiku Alta rovnou na pláž

Nad hlavou modré nebe a rozpálené slunce, před sebou azurové moře valící k nohám zpěněnou vodu. Odpočinek na lehátku a bronzově opálená pokožka, vůně oleje na kůži a mezi prsty si prosíváte jemná zrnka horkého písku. Taky jste se alespoň v mysli rázem přenesli na ty nejkrásnější pláže Vašich oblíbených destinací? Chystáte se na dovolenou k moři?.

Podle mého je dovolená odvozená od slova dovolovat si. Vždyť kdy jindy si můžete popustit uzdu, užívat si odpočinku, obléci na sebe pouze plavky, lehké šaty a volné sandálky, a to vše od rána až do večera. Dovolená je prostě úžasná relaxace, svět je zalitý nádhernými barvami a nezapomenutelnými dojmy. Na dovolenou člověk jezdí vypnout, oprostit se od únavného pracovního stresu, nepohodlných ačkoliv elegantních bot, příliš těsných límečků či kostýmků. Nejspíš jste právě začali přemýšlet nad tím, co si vezmete s sebou k moři, co Vám ještě chybí? Rozhodně každá dovolená stojí za to, abyste si pořídili pár nových kousků do Vašeho šatníku, které jsou ideální v horkých letních dnech strávených u moře. Pokud si nevíte rady, navštivte butik Alta, kde Vám profesionálně poradí. Butik kromě běžného konfekčního oblečení nabízí nepřeberné množství plavek. Ke každým plavkám si vyberete doplňky v příslušném stylu, přes plavky oblékněte pareo, plážové šaty nebo tuniku, vše z přírodních materiálů. Butik Alta doporučuje doplňky z hedvábí, to působí velmi elegantně, luxusně a navíc budete stále svěží i pod náporem slunečních paprsků. Nohám dopřejte pohodlné plážové žabky z pravé kůže. Butik Alta zaručuje největší výběr plavek od značek Maryan Mehlhorn, Gottex, Feraud, Rösch, Les Copains. Hlavním trendem na vždy zůstává výběr podle vkusu, cítit se pohodlně, a především vypadat hezky.

Nemůžete sehnat sexy plavky na Vaši plnoštíhlou postavu, které mají zeštíhlující efekt? Zaručenou kvalitu francouzských a italských výrobců? Kvalitní ruční propracovanost a dlouhou životnost plavek? Tak na co ještě čekáte? Butik Alta se těší na Vaši návštěvu!

Butik Alta mimo klasických konfekcí pro dámy jako Fabiana Filippi a Issa, nabízí také krásné dětské konfekce a plavky. I páni si zde přijdou na své, butik nabízí kompletní pánský sortiment.