Novinky

Aby byly všechny ženy šťastné

Každý náš den je jiný. Někdy si připadáme silné a nepřekonatelné, jindy bychom nejraději ani neopouštěly byt. Jak to zařídit, aby v našem životě převažovaly úspěšné dny? Základem je elegantní oblečení z kvalitních materiálů a krásné spodní prádlo, které se stane naší druhou kůží.

Hedvábí, kašmír, nejjemnější bavlna a len - v luxusním butiku Alta nenajdete nic jiného než kvalitní přírodní materiály, které nebudete chtít odložit ani večer. A vlastně ani nemusíte. Kromě stylového oblečení na každý den zde zakoupíte také jedinečné domácí oblečení z hedvábí. Přesně takové, jaké by mělo patřit do základní výbavy každé ženy. Zkušený personál pomůže s výběrem nejen ženám, ale i mužům, pro které je v přízemí připravena nabídka pohodlného a přitom vysoce trendy oblečení. Malé princezny a princové naleznou své království v 1. patře. Na stejném místě hledejte i rafinované prádlo Wacoal, hedvábné prádlo filmových hvězd I.D.Sarrieri nebo žhavou novinku v nabídce – světově proslulé spodní prádlo La Perla. Ať už si vyberete krásné prádlo, plavky na  nezapomenutelnou dovolenou nebo svetr z nejjemnějšího kašmíru, z Alty nikdy neodejdete v nepadnoucích šatech. Přijďte se přesvědčit!

Fabiana Filippi

Kultivovaná a elegantní žena. Zvolit si značku Fabiana Filippi znamená přijmout přirozeně vytříbený styl, kde jazyk „bytí“ nebere příliš zřetel na volání módy. Značka nabízí eleganci velice vzdálenou uniformitě a pocit nadčasové krásy, která má být interpretována osobností té, která ji nosí. Kolekce Fabiany Filippi nabízejí exkluzivní moderní styl, který je v dlouhodobém souladu s filozofií značky. Je to výrazný vkus vzdálený hranicím, který v sobě nese jak funkčnost, tak estetičnost. Harmonický a do detailů promyšlený styl, kde všemu vládne jednoduchost. Výrobky značky Fabiana Filippi vyjadřují stejnou přirozenou vášeň lásky, úsměvu a snu.

Hanro

Naprostý luxus pro pleť… Naše definice pro styl? Jednoduchá elegance, která přichází zcela přirozeně. Základem naší filosofie je „Nenápadný Luxus“. Méně, ale jen toho nejlepšího – je slogan, který charakterizuje HANRO jako značku. Tuto představu kvality lze nalézt v každém detailu: ty nejlepší materiály, dokonalé střihy a konečné zpracování, esteticky dokonalá elegance. Jsme přesvědčeni, že teprve ve skutečném luxusu se můžete cítit jako ve své kůži. Právě proto je HANRO tak jedinečné a moderní – už více než 130 let.

La Perla

Rolls-Royce mezi spodním prádlem, luxus, pohodlí a tradice. Od svého založení v roce 1954 si La Perla získala srdce mnoha zákaznic po celém světě. Objevte synonymum svůdnosti i Vy!