Novinky

Ferdinandhof - secesní perla Karlových Varů

Přelom 19. a 20. století byl pro Karlovy Vary zlatým věkem. Vznikla tehdy současná podoba centra města plného secesních domů, které lázeňští hosté obdivují dodnes. Mezi nimi vyniká novotou vonící apart-hotel Ferdinandhof otevřený po nákladné rekonstrukci letos na jaře.

Budovy a interiéry, které v sobě skýtají rysy secese i moderního stylu art deco, zasluhují pečlivou a individuální rekonstrukci, která zachová honosnou atmosféru 20. století. Naštěstí se zde vše perfektně podařilo! Dle předlohy vytvořené designérem, bylo ručně restaurováno množství drobných detailů interiéru, a sice podlahy, vchodové dveře, sádrové reliéfy a keramické nástěnné desky. Hotel se pyšní luxusními přírodními materiály, jako je mramor, dub a křišťály Swarovski, třešničkou na dortu jsou lustry ze skla Murano od italských designérů. Ve stejném duchu jsou zařízeny také interiéry dvou- a čtyřlůžkových pokojů, které poskytují příjemné útočiště pro páry, rodiny s dětmi i jednotlivce.

Skvělý nápad

Na začátku byla touha majitelů nabídnout hostům natolik pohodlné ubytování, jaké sami na svých cestách často postrádali. Každý z apartmánů má proto vlastní kuchyňský koutek, díky kterému se tu budete cítit jako doma. Ocení ho nejen rodiny s dětmi, ale prakticky každý, kdo nechce slevovat ze svých nároků. O vše ostatní se postará recepce s nonstop servisem.

Jaký bude Váš den,

pokud se ubytujete v této oáze klidu? Po skvělém spánku na speciální ortopedické matraci a v kvalitním povlečení Vás naladí báječná snídaně. Lepší start do nového dne si opravdu nemůžete přát. V hotelové restauraci Vám rádi připraví jakýkoliv pokrm podle Vašeho přání, určitě také ochutnejte nabídku À la carte z lokálních a sezónních surovin. Pak už si můžete užívat lázeňského města. Ferdinandhof je vzdálen pouhých 300 m od Vřídla a dalších termálních pramenů, Mlýnská kolonáda je rovněž doslova za rohem. Po celodenním objevování historického centra a léčivých pramenů se nechte hýčkat v hotelových lázních, které nabízejí finskou saunu, hammam, misku s ledem a jacuzzi, a dokonce i thajskou masáž.

Zažijte novou úroveň pohodlného ubytování i Vy!