Kolekce butiku Alta

Značka nabízí eleganci velice vzdálenou uniformitě a pocit nadčasové krásy, která má být interpretována osobností té, která ji nosí. Kolekce Fabiany Filippi nabízejí exkluzivní moderní styl, který je v dlouhodobém souladu s filozofií značky. Je to výrazný vkus vzdálený hranicím, který v sobě nese jak funkčnost, tak estetičnost. Harmonický a do detailů promyšlený styl, kde všemu vládne jednoduchost. Výrobky značky Fabiana Filippi vyjadřují stejnou přirozenou vášeň lásky, úsměvu a snu.

 

Rolls-Royce mezi spodním prádlem, luxus, pohodlí a tradice. Od svého založení v roce 1954 si La Perla získala srdce mnoha zákaznic po celém světě. Objevte synonymum svůdnosti i Vy!

 

Krajka, hedvábí, satén, vše od nejvěhlasnějších výrobců, a krystalické elementy od Swarovski se snoubí v dokonale padnoucím luxusním spodním prádle. Pocit smyslnosti v šatech, krátkých šatech, podprsenkách a spodním prádle, to je I.D. Sarrieri.

 

Je značka francouzského spodního prádla, která vznikla v roce 1875. Aubade má vždy velice přitažlivé kolekce, které vynikají především svým vzhledem a propracováním. Žena, která si oblékne Aubade se bude vždy cítit sebejistá a výjimečná, vždy udělá dojem a také pocítí pohodlnost a krásu této značky.

 

Ve znamení ženského stylu a siluety těla, které spočívá v důvěře v dokonalé krejčovství, královském luxusu a smyslnosti – to odlišuje značku Amoralle na první pohled. 

 

S více než 70 lety zkušeností nabízí značka Marjolaine z Lyonu, díky svému know-how v ruční výrobě, široký sortiment spodního prádla. Ambicí Marjolaine je vytvářet potěšení, proto vytváří modely, které vznikají pečlivou pozorností k malým i velkým přáním zákazníků. Marjolaine vytváří zakázkové modely s jedinečnou krajkovou a hedvábnou asociací. 

 

Luxusní plavky a plážové oblečení pro nezapomenutelnou dovolenou. 

 

Hra stínů, transparentnost, sexy krajka, to je typický rukopis Wacoal, který vyzdvihuje svůdnost každé ženy, která v tomto prádle získá přirozenou přitažlivost a krásu. 

 

Naprostý luxus pro pleť… Naše definice pro styl? Jednoduchá elegance, která přichází zcela přirozeně. Základem naší filosofie je „Nenápadný Luxus“. Méně, ale jen toho nejlepšího – je slogan, který charakterizuje HANRO jako značku. Tuto představu kvality lze nalézt v každém detailu: ty nejlepší materiály, dokonalé střihy a konečné zpracování, esteticky dokonalá elegance. Jsme přesvědčeni, že teprve ve skutečném luxusu se můžete cítit jako ve své kůži. 

 

Společnost Gottex je dnes spojena s luxusem, odvahou a šarmem.