Novinky

Cesta z nesnází

  Vydejme se spolu vstříc budoucnosti. Covid- 19 nám klade překážky a hodně lidí vyhlíží budoucnost se strachem. Zdá se, že jsme uvězněni v bludném kruhu. Příroda je ale mocná a navzdory covidu silná.Znovu přijde jaro a po něm léto. Tak se usmějme, překročme vlastní stín a nechuť dělat změny. Nebojme se budoucnosti, věřme, že změny, kterými budeme muset projít, nás posílí, přinesou naději a nové začátky. Naše statečnost a trpělivost si zaslouží odměnu v podobě radosti z nového oblečení. Tak si ho dopřejme.

Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života.

Žena chce a má být pro sebe i svou rodinu krásná a upravená. V budoucnu se toho pravděpodobně hodně změní, ale naše ženskost zůstane. Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života. 

Kašmír nebo pašmina?

Pomůžeme Vám najít odpověď na tuto otázku.

Pašmina i Kašmír se dělají ze srsti kamerunských koz.

Elegance a praktičnost v nové kolekci Fabiany Filippi

Novoroční svátky jsou za námi a nyní už srdce očekává jaro a první sluneční paprsky. Do butiku Alta už jaro dorazilo s novou kolekcí oblečení Fabiany Filippi.

Nová letní kolekce spodního prádla od značky I.D.Sarrieri

Kaskádový tyl a jemné květy Chantilly krajky vytvářejí vizi naprosté romantiky v krajině zázraků divů. Staňte se ztělesněním nebeské bohatosti v této zastávce, skvělé noci nebo dne.