Novinky

Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života.

Žena chce a má být pro sebe i svou rodinu krásná a upravená. V budoucnu se toho pravděpodobně hodně změní, ale naše ženskost zůstane. Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života. 

Pro ty z Vás, které nemohou navštívit náš butik Alta osobně, jsme nově otevřeli e-shop s nabídkou moderního elegantního dámskeho oblečení z přírodních materiálů a  rafinovaného spodního prádla. V širokém sortimentu najdete kalhotky a podprsenky tvořící set z luxusní pravé francouzské krajky, pro denní nošení pohodlné hladké bezešvé pohodlné hladké bezešvé, které na těle téměř nevnímáte, také z čisté bavlny a nezapomínáme ani na Vás, dámy plnoštíhlé. Vyberte si, co se Vám bude líbit a v čem se budete cítit příjemně žensky.

U zboží vybraného v e-shopu Vám odpadne starost se správnou volbou velikosti i s dodací lhůtou. Vybrané kusy oblečení Vám na místo určení v Karlových Varech a v Praze doveze kurýr. Můžete si je v klidu vyzkoušet a ty nepadnoucí zase po kurýrovi poslat zpět.

Připravujeme pro Vás také pánské a dětské oblečení. Butik Alta se o Vás postará celkově, obleče Vás a Vaše blízké od hlavy po paty.

 

Elegance a praktičnost v nové kolekci Fabiany Filippi

Novoroční svátky jsou za námi a nyní už srdce očekává jaro a první sluneční paprsky. Do butiku Alta už jaro dorazilo s novou kolekcí oblečení Fabiany Filippi.

Nová letní kolekce spodního prádla od značky I.D.Sarrieri

Kaskádový tyl a jemné květy Chantilly krajky vytvářejí vizi naprosté romantiky v krajině zázraků divů. Staňte se ztělesněním nebeské bohatosti v této zastávce, skvělé noci nebo dne.

Kašmír nebo pašmina?

Pomůžeme Vám najít odpověď na tuto otázku.

Pašmina i Kašmír se dělají ze srsti kamerunských koz.

Nová kolekce podzim / zima 2018

Butik ALTA představuje novou kolekci podzim/zima 2018, která pracuje s moderními barevnými vlnkami, pruhy a objemem.