Novinky

Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života.

Žena chce a má být pro sebe i svou rodinu krásná a upravená. V budoucnu se toho pravděpodobně hodně změní, ale naše ženskost zůstane. Je čas, milá dámy, hledat radost a užívat si života. 

Pro ty z Vás, které nemohou navštívit náš butik Alta osobně, jsme nově otevřeli e-shop s nabídkou moderního elegantního dámskeho oblečení z přírodních materiálů a  rafinovaného spodního prádla. V širokém sortimentu najdete kalhotky a podprsenky tvořící set z luxusní pravé francouzské krajky, pro denní nošení pohodlné hladké bezešvé pohodlné hladké bezešvé, které na těle téměř nevnímáte, také z čisté bavlny a nezapomínáme ani na Vás, dámy plnoštíhlé. Vyberte si, co se Vám bude líbit a v čem se budete cítit příjemně žensky.

U zboží vybraného v e-shopu Vám odpadne starost se správnou volbou velikosti i s dodací lhůtou. Vybrané kusy oblečení Vám na místo určení v Karlových Varech a v Praze doveze kurýr. Můžete si je v klidu vyzkoušet a ty nepadnoucí zase po kurýrovi poslat zpět.

Připravujeme pro Vás také pánské a dětské oblečení. Butik Alta se o Vás postará celkově, obleče Vás a Vaše blízké od hlavy po paty.