Novinky

Cesta z nesnází

  Vydejme se spolu vstříc budoucnosti. Covid- 19 nám klade překážky a hodně lidí vyhlíží budoucnost se strachem. Zdá se, že jsme uvězněni v bludném kruhu. Příroda je ale mocná a navzdory covidu silná.Znovu přijde jaro a po něm léto. Tak se usmějme, překročme vlastní stín a nechuť dělat změny. Nebojme se budoucnosti, věřme, že změny, kterými budeme muset projít, nás posílí, přinesou naději a nové začátky. Naše statečnost a trpělivost si zaslouží odměnu v podobě radosti z nového oblečení. Tak si ho dopřejme.


  Představme si trendy pro jaro a léto roku 2021
  Na scéně se objeví pastelové odstíny, monochromatická barevnost tón v tónu. Barvám bude vévodit jemnost a ke slovu se dostanou odstíny žluté, světle modré a v kombinaci s praktickou šedou vytvoří příjemnou harmonii. Zůstane klasika černé a bílé. Osloví Vás hravost jemných kostek. Do Vašeho šatníku přibude cihlově červená a hnědé odstíny karamelu. 
  Střihy jsou jednoduché, linie čisté a žensky působivé. Nechají vyniknout jedinečnosti Vaší osobnosti. 
  Barevná paleta mluví jasnou řečí. Světlounce modrá symbolizuje naději a svobodu, žlutá odráží slunce, teplo a světlo, přináší optimismus. Tradiční bílá je čistá a nevinná. Smetanově bílá avori má navíc v sobě vznešenou noblesu. Na barvě Vaší pleti záleží, která z nich Vám bude lichotit víc. Šedá barva přichází s praktičností a univerzálně kombinuje ostatní barvy. S béžovou neuděláme chybu a v karamelové najdete hřejivou pohodu. 
  Zbývá pouze vybrat si, co bude slušet právě Vám.